Sevgi Evleri, TBMM’de Karadeniz’in konuğu oldu

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Sevgi Evleri’nden gelen minik ziyaretçilerini Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki (TBMM) makamında ağırladı.

22 Nisan 2019 Pazartesi, 23:17

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Sevgi Evleri’nden gelen minik ziyaretçilerini Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki (TBMM) makamında ağırladı.

Sinop Sevgi Evleri Müdürü Remzi Moğul ve Sevgi Evleri Öğretmeni Öznur Öz eşliğinde TBMM’ni ziyaret eden çocuklar ile sohbet eden CHP’li Karadeniz, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışı ile beraber çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın önemi anlattı.

Atatürk’ün başlattığı çocukları makama kabul etme geleneğini gerçekleştirerek koltuğunu minik Yaprak’a devreden CHP’li Karadeniz, “Gelecekte tüm çocuklarımızı ve gençlerimizi, laik, demokratik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti’ne sahip çıkma iradesi içinde görmek, onlara yaşanabilir bir ülke bırakmak en büyük gayemizdir” ifadelerinde bulundu.

CHP’li Karadeniz, Sevgi Evleri Müdürü Remzi Moğul tarafından organize edilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Sevgi dolu yürekleriyle geleceğimizi şekillendirecek çocuklarımızın millet iradesinin merkezi olan meclisimizle ve bizlerle buluşmasına vesile olan kurum müdürümüze teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz