Kuzey Rüzgârı, Mavi Karadeniz TV’de esecek

Muzaffer Baltacı’nın yapımcılığını üstlendiği,sunuculuğunu ise gazeteci Barbaros Baltacı’nın yaptığı “Kuzey Rüzgârı” Mavi Karadeniz TV’de esecek. Programın bu haftaki konuğu Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı olacak.

07 Şubat 2020 Cuma, 21:41

Muzaffer Baltacı’nın yapımcılığını üstlendiği, sunuculuğunu ise gazeteci Barbaros Baltacı’nın yaptığı “Kuzey Rüzgârı” Mavi Karadeniz TV’de esecek.

Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı’nın konuk olarak katılacağı programda Sinop’un büyük ilçelerinden Boyabat’ın tarihi, kültürel zenginlikleri ve turizme yönelik yapılan yatırımlar konuşulacak. Sinoplu sanatçı Yağmur Yalçın da en güzel eserlerini izleyenleri için seslendirecek.

Programın sunucusu Barbaros Baltacı sosyal medya hesabı Facebook üzerinden, “Kuzey Rüzgârı’nda bu hafta Âbad Şehir Boyabat’ın genç çalışkan başarılı Belediye Başkanı kıymetli dostum Şefik Çakıcı’yı ağırlamaktan onur duyacağım. Kendine has sesi, hanım efendiliği ve duruşu ile gönüllerde yer eden değerli sanatçı arkadaşım Yağmur Yalçın’ın türküleriyle renk katacağı programımızda Âbad Şehir Boyabat’ı konuşacağız.” paylaşımında bulundu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz