Başkan Erdoğan’dan uyarı

TBMM’de AK Parti Grup Toplantısı’nda konuşan R.Tayyip Erdoğan, “Kimse, ‘Bu benim yakınımdır, bu benim şuyumdur, bu benim buyumdur’ diye bize aday teklifiyle gelmesin” uyarısında bulundu.

02 Ekim 2018 Salı, 12:40

Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı’nda konuştu. Toplantıda yaptığı konuşmada yerel seçimlerde en isabetli adayları belirlemek istediklerinin altını çizen Başkan Erdoğan, “Kimse, ‘Bu benim yakınımdır, bu benim şuyumdur, bu benim buyumdur’ diye bize aday teklifiyle gelmesin” uyarısında bulundu.

Yerel seçimlere yönelik çalışmaların sürdüğüne işaret eden Erdoğan, “Mahalli seçimlerde en isabetli adayları belirleyerek, en verimli çalışmaları gerçekleştirerek hedeflerimize ulaşmalıyız. Kimse, ‘Bu benim yakınımdır, bu benim şuyumdur, bu benim buyumdur.’ diye bize aday teklifiyle gelmesin. Başarıları ve hizmetleri ile milletimizin gönlünde yer eden arkadaşlarımızla zaten devam edeceğiz. Bunun yanında FETÖ ve PKK gibi terör örgütlerine bulaşmamış olması, milletimizin değerleriyle çatışmaması, birikimi ve projeleri ile hizmet etmeye uygunluk arz etmesi şartıyla AK Parti’nin kapıları herkese açık.” şeklinde konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz