AK Parti’nin adayı Şefik Çakıcı, MHP’nin adayı Şükrü Kaya’yı ziyaret etti

AK Parti Boyabat Belediye Başkan Adayı ve mevcut belediye başkanı Şefik Çakıcı, Milliyetçi Hareket Partisi Boyabat Belediye Başkan Adayı Şükrü Kaya’yı parti binasında ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

14 Ocak 2019 Pazartesi, 20:55

AK Parti Boyabat Belediye Başkan Adayı ve mevcut belediye başkanı Şefik Çakıcı’nın, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Boyabat Belediye Başkan Adayı Şükrü Kaya’yı ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğu öğrenildi.

AK Parti Boyabat Belediye Başkan Adayı Çakıcı, gün boyu kendisine hayır olsun ziyaretinde bulunan Sivil Toplum Kuruluşları’nın (STK) temsilcileri ve vatandaşlarla belediye binasındaki makam odasında ayrı ayrı görüştü.

Ziyaret haberlerinin sosyal paylaşım sitelerinde paylaşılması ve yerel haber portallarında yayınlanmasının ardından bir açıklama yapan MHP Boyabat Belediye Başkan Adayı Şükrü Kaya, AK Parti Boyabat Belediye Başkan Adayı Şefik Çakıcı’nın öğleden önce saat 11:40’da kendisini arayarak başkan adaylığını kutlamak amacıyla ziyaret etmek istediğini, buluşmanın da Kumluk mahallesinde seçim ziyaretleri esnasında bir esnafın dükkanında gerçekleştiğini ve basından ise kimsenin bulunmadığını söyledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz