Yediçam Derneği’nden kadınlara özel program

10 Mart 2018 Cumartesi, 22:49

Yediçam Derneği, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla özel bir program düzenledi.

Yediçam Derneği, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla özel bir program düzenledi. Kağıthane Belediyesi Nurtepe Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen programa Belediye Başkanı Fazlı Kılıç da katıldı.

Programa konuşmacı olarak davet edilen TBMM 23. Dönem AK Parti Sinop Milletvekili Prof. Dr. Abdurrahman Dodurgalı, ‘İslam’da Kadın’ üzerine mini bir sohbet yaptı. ‘İnsanımız sevdiğini belli etmeli’ diyen Prof. Dr. Dodurgalı, ‘darp’ sözcüğünün ne anlama geldiğine açıklık getirdi, ülkemizde artan kadına yönelik şiddet olaylarının yaşanmaması temennisinde bulundu.

Sinop yöresine ait halk oyunlarının sergilendiği gösterinin ardından sahne alan Türk Sanat Müziği’nin güçlü sesi ve yorumcusu sanatçı Osman Erdoğan ise konser verdi.

Dernek Başkanı Ramazan Ulu yaptığı açıklamada, “Yediçam Derneği’mizin kadın kolları tarafından düzenlenen Dünya Kadınlar Günü kutlama gecesi gerçekten muhteşem oldu. Özverili çalışmalarından dolayı Kadın Kolları Başkanımız Sayın Zahide Yel’e ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımıza emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Katılımcılara kırmızı karanfillerin dağıtıldığı gecede hediye için çekiliş gerçekleştirildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz