Vali İpek, Saraydüzü’nde ziyaret ve incelemelerde bulundu

22 Aralık 2017 Cuma, 16:37

Sinop Valisi Hasan İpek, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere geldiği Saraydüzü ilçesinde ilk önce Saraydüzü Kaymakamlığını ziyaret etti.

Sinop Valisi Hasan İpek, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere geldiği Saraydüzü ilçesinde ilk önce Saraydüzü Kaymakamlığını ziyaret etti. Kaymakamlık girişinde Kaymakam Muhammed Serkan Şahin ve birim amirleri tarafından karşılanan Vali Hasan İpek, karşılamanın ardından Kaymakamlık binasında bulunan kurumları ayrı ayrı gezdi. Kurum çalışanlarıyla selamlaştı. Çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Vali İpek, daha sonra “Renklerle Saraydüzü” kültür, doğa ve yaşam konulu fotoğraf sergisini gezdi. Ardından Kaymakam Muhammed Serkan Şahin ile birlikte Kaymakamlık makamına geçti.

Vali Hasan İpek, Kaymakamlık makamına geçilmesinin ardından Kaymakam Muhammed Serkan Şahin’den ilçenin genel durumu ve ilçedeki yatırımlar hakkında brifing aldı. Çalışmalarında başarılar diledi.

Sinop Valisi Hasan İpek’in Saraydüzü Kaymakamlığı ziyaretine, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Halil Altıntaş, İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, Saraydüzü Belediye Başkanı Hasan Peker, İl Özel Sekreter V. Mehmet Demircan ve kurum müdürleri eşlik etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz