Osman Çakır görev almaya hazır olduğunu açıkladı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ulaşım biriminde koordinatör olarak çalışan Osman Çakır gazetemizde yayımlanan “Osman Çakır AK Parti’den aday olacak mı?” başlığını taşıyan haberle ilgili olarak yaptığı açıklamada, göreve hazır olduğunu belirtti.

25 Eylül 2018 Salı, 09:37

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ulaşım biriminde koordinatör olarak çalışan Osman Çakır gazetemizde yayımlanan “Osman Çakır AK Parti’den aday olacak mı?” başlığını taşıyan haberle ilgili olarak yaptığı kısa açıklamada, 2019’da yapılacak yerel yönetim seçimlerinde görev almaya hazır olduğunu belirtti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgisi, saygısı ve bağlılığıyla bilinen Çakır, “Boyabat’ımız başta olmak üzere kent merkezinde, köylerimizde ve gurbette yaşayan bütün hemşehrilerimiz için gündüz gece demeden çalışmaya ve ter dökmeye hazırız. Biz hizmetkârlığa talibiz, gönüllere talibiz, kırılan kalpleri onarmaya talibiz, el birliğine gönül birliğine talibiz, yaşadığımız şehri ayırım yapmaksızın hep birlikte yönetmeye talibiz. Gayret bizden inayet Allah’tandır” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz