Nazım Maviş’ten Sinopspor’a yardım müjdesi

AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş, Spor Toto Teşkilatı tarafından Sinopspor’a maddi yardım yapılacağını müjdeledi.

17 Ocak 2019 Perşembe, 15:56

AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş, Spor Toto Teşkilatı tarafından Sinopspor’a maddi yardım yapılacağını müjdeledi.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu ile bir görüşme gerçekleştiren Sinop Milletvekili Nazım Maviş, Sinop’ta devam eden spor yatırımları hakkında Bakan Kasapoğlu’na bilgi verdi. Görüşmede Sinopspor’un yaşadığı maddi sıkıntılarını da dile getiren Maviş, Bakan Kasapoğlu’ndan destek sözü aldı.

Görüşmenin ardından Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu’nun talimatıyla Spor Toto Teşkilatı tarafından Sinopspor’a yüksek miktarda yardım yapılmasına karar verildiği müjdesini veren Maviş, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “Yakın ilgilerinden dolayı Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Kasapoğlu’na, Bakan Yardımcılarımıza ve bakanlık yetkililerimize hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum. Sinop’umuzun ortak değeri olan Sinopspor’umuz için hayırlı olsun” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz