MHP Boyabat İlçe Başkanı Erdoğan’dan bayram mesajı

MHP Boyabat İlçe Başkanı Mehmet Fevzi Erdoğan, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Erdoğan mesajında, “Bayram; buluşmanın, beraberliğin ve barışmanın öğütlendiği, dargınlığın küslüğün ve ayrı düşmenin verildiği mukaddes bir dönemin adıdır.” ifadelerini kullandı.

23 Mayıs 2020 Cumartesi, 12:56

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Boyabat İlçe Başkanı Mehmet Fevzi Erdoğan, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Erdoğan mesajında, “Bayram; buluşmanın, beraberliğin ve barışmanın öğütlendiği, dargınlığın küslüğün ve ayrı düşmenin verildiği mukaddes bir dönemin adıdır.” ifadelerini kullandı.

“Korana virüs salgını dolayısıyla yaşadığımız sıkıntılı günlerin ardından özlemle beklediğimiz bayram günlerine buruk bir ruh haliyle de olsa ulaşmış bulunuyoruz” diyen MHP Boyabat İlçe Başkanı Mehmet Fevzi Erdoğan gazetemize yaptığı açıklamada “Bu zamana kadar milletçe gösterdiğimiz çabayla büyük yol katlettik. Virüsün kısa sürede etkisini yitirmesi için sosyal izalasyon hayati önem taşıyor.

Arefe günü ve üç günlük bayram süresince sabrederek ve kurallara riayet ederek salgına son darbeyi vurup normal düzenimize, sevdiklerimize ve sağlıklı yarınlara kavuşacağız.

Bayram buluşmanın, beraberliğin ve barışmanın öğütlendiği, dargınlığın küslüğün ve ayrı düşmenin verildiği mukaddes bir dönemin adıdır.

Bu bayram büyüklerimizin ellerini, küçüklerimizin gözlerini öpemeyeceğiz ama evde kaldığımız kadar, kurallara uyduğumuz kadar da kendimizi, sevdiklerimizi, milletimizi korumuş olacağız.

Dileğim, en kısa süre de bu illetten kurtulmuş bir Türkiye’ye kavuşmak, parklarda sokaklarda cıvıl, cıvıl çocuk seslerini duymak.

Bu duygu ve düşüncelerle Boyabatlı hemşehrilerimizin dava’ya gönül veren tüm ülküdaşlarımın ve Türk İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı kutlar, sağlıklı, mutlu yarınlar dilerim.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz