Gazeteci Çakır ve Aslan’dan başhekim Doç. Dr. Kocataş’a ziyaret

Gazetemiz yazarlarından Osman Çakır ve Star gazetesi politika sayfası editörü gazeteci Turan Aslan ile birlikte K.Çekmece Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Başhekim olarak atanan Doç.Dr. Ali Kocataş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

11 Şubat 2019 Pazartesi, 15:13

Gazetemiz yazarlarından Osman Çakır, Star gazetesi politika sayfası editörü gazeteci Turan Aslan ile birlikte K.Çekmece Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Başhekim olarak atanan Doç.Dr. Ali Kocataş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Doç.Dr. Ali Kocataş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek misafirlerine teşekkür etti.

Yazarımız Osman Çakır ile Star gazetesi politika sayfası editörü gazeteci Turan Aslan’ın ziyareti koyu bir sohbetin ardından günün anısına çektirilen fotoğrafla sona erdi.

Yazarımız Osman Çakır, sosyal medya hesabı üzerinde yaptığı paylaşımda, “K.Çekmece K.S.S.Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi olarak atanan Doç.Dr. Ali Kocataş ağabeyimizi Star gazetesi Politika Sayfası Editörü gazeteci Turan Aslan ile birlikte ziyaret ettik. Hayırlı olsun temennisinde bulunduk, yeni görevinde de üstün başarılar diledik” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz