Durağan’ı yasa boğdu

Ankara yolu üzerinde geçirdiği trafik kazasında ağır yaralı olarak Ankara Numune Hastanesi’ne kaldırılan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Durağan İlçe Başkanı Osman Yıldırım’ın da yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı ve yaşamını yitirdiği öğrenildi.

05 Aralık 2018 Çarşamba, 18:18

Durağan Belediyesi eski başkanlarından Ali Dalkılıç’ın hayatını kaybettiği kazada araç içinde bulunan ve ağır yaralı olarak Ankara Numune Hastanesi’ne kaldırılan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Durağan İlçe Başkanı Osman Yıldırım’ın da yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı ve yaşamını yitirdiği öğrenildi.

Dalkılıç ve Yıldırım’ın naaşları 6 Aralık perşembe günü (Yarın) İsmail Bey Camii’ne getirilecek ve burada öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Durağan şehir mezarlığına defnedilecek.

MHP İlçe Başkanı Yıldırım’ın vefat haberi Durağanlılar’ı yasa boğdu. Yıldırım için birçok isim sosyal medyada taziye mesajı paylaştı.

Sosyal medya hesabı üzerinden taziye mesajı paylaşan isimlerden biri de MHP Boyabat İlçe Başkanı Mehmet Fevzi Erdoğan’dı. Erdoğan yaptığı açıklamada, “Geçirdiği elim bir trafik kazası sonucu ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldığı bilgisini aldığım MHP Durağan İlçe Başkanımız Osman Yıldırım’ın da hayatını kaybettiğini şimdi öğrendim. Çok üzgünüm… Allah camiamıza ve yakınlarına sabır versin. Başımız sağ olsun” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz