CHP’li Barış Karadeniz’den Kurban Bayramı kutlama mesajı

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Mesajında, “İçinde bulunduğumuz bu mübarek günlerde, birlik ve beraberliğimizin gönülden kurulmasını ve devam etmesini temenni ederim.” ifadesini kullandı.

31 Temmuz 2020 Cuma, 08:44

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Mesajında, “İçinde bulunduğumuz bu mübarek günlerde, birlik ve beraberliğimizin gönülden kurulmasını ve devam etmesini temenni ederim.” ifadesini kullandı.

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, sosyal medya hesabı Facebook üzerinden paylaştığı Ramazan Bayramı kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Ülkemizde, özellikle bugünlerde sık kullanılmaya başlanan ayrıştırıcı dile rağmen toplumumuzun daha çok birlik ve beraberlik içinde olması gerektiğine inanıyorum. İçinde bulunduğumuz bu mübarek günlerde, birlik ve beraberliğimizin gönülden kurulmasını ve devam etmesini temenni ederim. Bizlere özgürce tüm bayramlarımızı kutlama imkanı veren Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile birlikte kahraman şehitlerimizi rahmet ve minnet ile anıyorum.

Bu eşsiz vatan topraklarında ana babaların terör sebebiyle evlat acısıyla yanmadığı, kadın cinayetlerinin son bulduğu, doğanın katledilmediği, özellikle kız çocuklarımızın doyasıya çocukluklarını yaşayabildiği, gençlerimizin gelecek kaygısı yaşamadığı, gelir eşitsizliğinin son bulduğu, toprak bütünlüğümüzün ve laik Türkiye Cumhuriyeti’mizin tehdit altında olmadığı nice bayramlar dilerim.

Pandemi süreci devam ederken, fedakarca çalışan sağlık ve diğer tüm kamu emekçilerimizin yükünü azaltmak, hastalığın bulaşma riskini engellemek için sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyulmasını temenni eder, sevgi,saygı ve selamlarımı sunarım.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz