BOYDEF’te neler oluyor?!

BOYDEF ile ilgili bugün sosyal medya hesabı üzerinden kamuoyuna bir açıklamada bulunuldu. Yazılı olarak yapılan açıklamada, BOYDEF’in 3 yıl önce Boyabat sevdalısı dernek başkanları tarafından kurulduğu hatırlatılarak, bünyesine kazandırdığı 17 dernekle faaliyetlerini sürdürdüğü belirtildi.

20 Mart 2019 Çarşamba, 20:29

Boyabat Dernekler Federasyonu (BOYDEF) ile ilgili bugün sosyal medya hesabı üzerinden kamuoyuna bir açıklamada bulunuldu. Yazılı olarak yapılan açıklamada, BOYDEF’in 3 yıl önce Boyabat sevdalısı dernek başkanları tarafından kurulduğu hatırlatılarak, bünyesine kazandırdığı 17 dernekle faaliyetlerini sürdürdüğü belirtildi.

Boyabat Dernekler Federasyonu’nda en son yapılan yönetim kurulu toplantısında seçim sürecine daha şeffaf demokratik bir şekilde girmek için Seçim Komisyonu kurulmasına ve seçim süreci boyunca tüm yetkilerin seçim komisyonuna verilmesine oy birliği ile karar verildiğine vurgu yapılan açıklamada, Federasyon Başkanı Abdullah Şirin ile yönetim kurulu üyelerine bugüne kadar yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür edildi.

Ayrıca, yaklaşan genel kurulun 5 Mayıs’ta yapılması planlandığı belirtilerek, alınan bu kararın tüm Boyabat halkana hayırlar getirmesi dileğinde bulunuldu.

BOYDEF Başkanı Abdullah Şirin ve yönetim kurulu üyelerinin hep birlikte istifa mı ettiği, yoksa görevden mi alındığı ise merak konusu oldu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz