Boyabat Belediye Başkan Adayı Şükrü Kaya’dan yeni yıl mesajı

MHP Boyabat Belediye Başkan Adayı Şükrü Kaya, yeni yıl mesajı yayımladı. Kaya, yayımladığı mesajda, 2019 yılının hemşehrilerine sağlık, huzur, başarı ve mutluluk getirmesini diledi.

31 Aralık 2018 Pazartesi, 22:17

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Boyabat Belediye Başkan Adayı Şükrü Kaya, yeni yıl mesajı yayımladı. Kaya, yayımladığı mesajda, 2019 yılının hemşehrilerine sağlık, huzur, başarı ve mutluluk getirmesini diledi.

Önümüzdeki yıl 31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimi’nde Boyabat belediye başkanı seçilmesi halinde ekip arkadaşlarıyla birlikte Boyabat’ı yaşam standartları yükseltilmiş, yaşanılır, güvenilir, yerli ve yabancı turistler için tercih edilebilir modern bir şehir yapacaklarını vaat eden Şükrü Kaya, mesajında, “2018 yılını geride bırakıyor, yeni umutlar ve heyecanlar eşliğinde 2019 yılına merhaba diyoruz. Ülkemizin de memleketimizin de daha çok üretime ihtiyacı var. Biz Allah’ın rızasını gözeterek gündüz gece demeden çalışacağız. Halkımıza hizmet edeceğiz. Güçlünün değil, haklının yanında olacağız. Yeni projeler hazırlayacağız ve hizmete açacağız. Başarılarıyla övünülecek, mutlu insanların yaşadığı şehri hep birlikte inşa edeceğiz. 2019 yılı belediye hizmetlerinde yeni bir dönemin ve tertemiz bir sayfanın açıldığı sene olacaktır. Umutluyuz, bir o kadarda heyecanlıyız. Yeni miladi yılın ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için barış, huzur, sağlık ve refah içinde geçmesini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz