Başkan Kılıçaslan’dan yeni eğitim yılı mesajı

AK Partili Durağan Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan 2018-2019 yeni eğitim ve öğretim yılının başlaması nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

17 Eylül 2018 Pazartesi, 09:36

Durağan Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan 2018-2019 yeni eğitim ve öğretim yılının başlaması nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı. Mesajında, “Yeni ve Büyük Türkiye’nin teminatı yavrularımız ümidimiz sizlersiniz” diyen Başkan Kılıçaslan, gençlerin geleceğe çok iyi hazırlanmaları gerektiğini kaydetti.

Durağan Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan’ın mesajı şöyle:

“Geleceğin mutlu, kalkınmış ve huzurlu Büyük Türkiye’si çocuklarımızın ve gençlerimizin çok iyi eğitilmesine, geleceğe çok iyi şekilde hazırlanmalarına bağlıdır. Biz yerel yönetimler olarak eğitim kurumlarımızla her daim iletişim içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Eğitimin yapılması konusunda yerel yönetimlere büyük işler düşmektedir. Biz de bu doğrultuda planlamalarımızı yapıyoruz. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı ne kadar iyi yetiştirebilirsek ülkemizin yarınları da o kadar aydınlık olacaktır.

Bu vesile ile idareci, öğretmen ve öğrencilerimizin sağlıklı, mutlu ve başarılarla dolu bir eğitim yılı geçirmelerini diliyor, 2018-2019 eğitim-öğretim yılının ilçemize, ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz