Başkan Çakıcı, başhekim Doç.Dr. Ali Kocataş’ı ziyaret etti

AK Parti Boyabat Belediye Başkan Adayı ve mevcut başkan Şefik Çakıcı, geçtiğimiz ay Küçükçekmece Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne başhekim olarak atanan Doç.Dr. Ali Koçataş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

15 Şubat 2019 Cuma, 15:56

AK Parti Boyabat Belediye Başkan Adayı ve mevcut başkan Şefik Çakıcı, geçtiğimiz ay Küçükçekmece Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne başhekim olarak atanan Doç.Dr. Ali Koçataş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Çakıcı’ya ziyarette Boyabat Belediyesi emekli başkan yardımcısı ve AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Aday Adayı Mustafa Demircan eşlik etti.

Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, “Kanunî Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi başhekimi değerli büyüğüm Sn. Doç.Dr.Ali Kocataş hocamıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Hastanelerimiz halkımıza hizmet veren en önemli kurumlarımızdan biri. İstanbullular’a daha iyi hizmet için göreve getirilen değerli hocama yeni görevinde başarılar dilerim.” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz