ASİLDER Başkanı Güllü’den bayram mesajı

ASİLDER Başkanı Kenan Güllü, Ramazan Bayramı dolayısıyla sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Güllü’nün paylaşımında, “Bu yıl dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle geleneğimize uygun bir bayram geçiremeyecek olmanın hüznünü içimizde yaşıyoruz. Ancak bu sıkıntılı günlerin üstesinden, aziz Milletimizin sabır ve feraseti ile birlik ve beraberlik içinde geleceğiz.” ifadeleri yer aldı.

24 Mayıs 2020 Pazar, 23:27

Ankara Sinop İli ve İlçeleri Derneği (ASİLDER) Başkanı Kenan Güllü, Ramazan Bayramı dolayısıyla sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Güllü’nün paylaşımında, “Bu yıl dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle geleneğimize uygun bir bayram geçiremeyecek olmanın hüznünü içimizde yaşıyoruz. Ancak bu sıkıntılı günlerin üstesinden, aziz Milletimizin sabır ve feraseti ile birlik ve beraberlik içinde geleceğiz.” ifadeleri yer aldı.

ASİLDER Başkanı Kenan Güllü, Ramazan Bayramı kutlama mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Rahmet, bereket ve mağfiret ayı bir Ramazan-ı Şerif’in daha sonuna geldik. Ramazan Bayramı’na kavuşmanın mutluluğunu yaşarken, bu yıl dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle geleneğimize uygun bir bayram geçiremeyecek olmanın hüznünü de içimizde yaşıyoruz. Ancak bu sıkıntılı günlerin üstesinden, aziz Milletimizin sabır ve feraseti ile birlik ve beraberlik içinde geleceğiz.
Unutmayalım en karanlık zaman gün doğmadan hemen önceki zamandır. Allah nice mutlu ve sağlıklı Ramazanlara hayırlısı ile ermeyi nasip etsin inşallah. Hepimizin Ramazan Bayramı mübarek olsun.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz