ASİLDER Başkanı Güllü: “Çorbada tuz olduk!”

ASİLDER Başkanı Kenan Güllü, bir ay önce başlattıkları ve Ramazan ayı boyunca devam ettirdikleri “Dayanışma Hareketi” kampanyasında ihtiyaç sahibi yüzlerce hemşehrilerinin çorbalarına tuz olmanın, yanlarında bulunmanın gururunu yaşadıklarını söyledi.

16 Mayıs 2020 Cumartesi, 01:34

Ankara Sinop İli ve İlçeleri Derneği (ASİLDER) Başkanı Kenan Güllü, bir ay önce başlattıkları ve Ramazan ayı boyunca devam ettirdikleri “Dayanışma Hareketi” kampanyasında ihtiyaç sahibi yüzlerce hemşehrilerinin çorbalarına tuz olmanın, yanlarında bulunmanın gururunu yaşadıklarını söyledi.

Nakdi ve ayni bağışta bulunan yardımseverlerin kendilerine verdikleri destek sayesinde ihtiyaç sahiplerinin yuvalarını ısıttıklarını ve yüreklerine dokunduklarını belirten ASİLDER Başkanı Güllü, “Yardım kolilerini gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırdığımızın inancındayım. Dünya devletlerinde olduğu gibi ülkemizi de etkileyen yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle yaşanılan sıkıntıyı bir nebze olsun giderdik. Bu kampanyaya nakdi ve ayni bağışta bulunarak Ankara, İstanbul, Kocaeli, Mersin, Kastamonu, Samsun, Bartın, Ordu ve Sinop’umuzun bütün ilçelerindeki ihtiyaç sahiplerinin yuvalarını ısıtan değerli yardım sever vatandaşlarımıza çok teşekkür ederiz. Dayanışma Hareketi kampanyamızın finalini ASİLDER’E yakışır şekilde gerçekleştiriyoruz. Emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz