Alaeddin Şahin son yolculuğuna uğurlandı

Ensar Vakfı Kurucusu, Nuruosmaniye Camii Eski İmam Hatibi, İETT Emekli Genel Müdür Yardımcısı ve İBB Başkan Danışmanı Alaeddin Şahin tedavi gördüğü özel bir hastanede hayata veda etti.

15 Şubat 2020 Cumartesi, 15:23

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta’nın babası, Ensar Vakfı Kurucusu, Nuriosmaniye Camii Eski İmam Hatibi, İETT Emekli Genel Müdür Yardımcısı ve İBB Başkan Danışmanı Alaeddin Şahin tedavi gördüğü özel bir hastanede hayata veda etti.

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Tatbikat Camii’nde Alaeddin Şahin için düzenlenen cenaze merasimine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanı sıra, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu da katıldı.

Merhum Alaeddin Şahin’in naaşı öğle namazını müteakiben kılınan cenaze namazının ardından Ihlamurkuyu Mezarlığına defnedildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz