İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İETT Genel Müdürü Alper Bilgili’yi ziyaret etti

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve beraberindeki heyet, geçtiğimiz ay göreve başlayan İETT Genel Müdürü Alper Bilgili’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

07 Temmuz 2020 Salı, 22:03

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu ve beraberindeki heyet, geçtiğimiz ay göreve başlayan İstanbul Elektrik, Tramvay ve Tünel İşletmeleri (İETT) Genel Müdürü Alper Bilgili’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Öğle saatlerinde İETT Genel Müdürlüğü’nün bulunduğu Beyoğlu’ndaki Metrohan binasına gelen İBB Başkanı İmamoğlu, geçtiğimiz ay göreve başlayan İETT Genel Müdürü Alper Bilgili’yi ziyaret etti. Başkan İmamoğlu, Genel Müdür Bilgili’den İETT’nin çalışmaları ve yeni yatırımları hakkında bilgi aldı.

Ziyarette Başkan İmamoğlu’na İBB’nin yeni Genel Sekreteri Can Akın Çağlar, İBB Sözcüsü Murat Ongun, Başkan Danışmanları Ertan Yıldız ve Yiğit Oğuz Duman ile diğer yetkililer eşlik etti. İETT Genel Müdürü Alper Bilgil’nin makamında gerçekleşen ziyaret sırasında İETT Genel Müdür Yardımcıları Alper Kolukısa ve Hasan Özçelik de hazır bulundu.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu daha sonra İETT fotoğraf arşivi odasını da ziyaret ederek geçmişten günümüze İETT araçlarının fotoğraflarını inceledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz