Şükrü Kaya: ‘Yaşanabilir bir şehir inşa etmek için adayım”

Şükrü Kaya, MHP’den Boyabat Belediye Başkan Aday Adayı olacağını açıkladı. Kaya, ikamet ettiği, havasını kokladığı, suyunu içtiği Boyabat’ı yaşanabilir bir şehir yapmak için aday adayı olduğunu belirtti.

11 Kasım 2018 Pazar, 20:07

Boyabatlı Reis lakabıyla tanınan Şükrü Kaya, Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) Boyabat Belediye Başkan Aday Adayı olacağını açıkladı. Kaya, ikamet ettiği, havasını kokladığı, suyunu içtiği Boyabat’ı yaşanabilir bir şehir yapmak için aday adayı olduğunu belirtti.

“Boyabat’a hak ettiği iyi hizmeti sunmak benim hayalim” diyen Şükrü Kaya, “Yalana, talana, ayırımcılığa ve her türlü haksızlığa dur demek için, sadece ve sadece Allah’ın rızasını kazanmak için, sizlerin öncüsü ve sizlerin sözcüsü olarak Milliyetçi Hareket Partisi’nden Boyabat Belediye Başkanlığına aday adayıyım.

Hiçbir siyasi parti ayırmaksızın sizlerle beraber olacağıma, siyaseti araç, memleketime hizmeti amaç olarak kullanacağıma, Hakk’ı her daim üstün tutacağıma, kuvvetlinin yanında olmayacağıma namusum ve şerefim üzerine yemin ederim. Sizlerin vereceği destekten hiçbir kuşkum yoktur. Destek sizden takdir Allah’dandır. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

Kaya, Kasım ayının son haftası MHP Boyabat İlçe Başkanlığına dava arkadaşlarından oluşan kalabalık bir grupla birlikte gelerek resmi başvuruyu gerçekleştireceği bilgisini verdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz