Şükrü Kaya, proje tanıtım programında konuştu

MHP Boyabat Belediye Başkan Adayı Şükrü Kaya, 15 Temmuz Şehitler Kültür Merkezi’nde düzenlenen proje tanıtım toplantısında konuştu.

24 Mart 2019 Pazar, 21:22

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Boyabat Belediye Başkan adayı Şükrü Kaya, 15 Temmuz Şehitler Kültür Merkezi’nde düzenlenen proje tanıtım toplantısında konuştu.

MHP Boyabat Belediye Başkan adayı Şükrü Kaya, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından konferans salonunu hıncahınç dolduran partililere hitap etti.

Proje tanıtım programındaki konuşmasında sert ifadeler kullanan MHP Boyabat Belediye Başkan adayı Şükrü Kaya, “Bugüne kadar proje üretmeyen sadece makyaj yaparak bizleri kandıran devletin yaptıklarını kendi projem diye anlatanları, bizleri aldatanları, menfaat ve çıkar için bir araya gelmiş olanları sizlere bu kürsüden şikayet ediyorum.” dedi.

“Cumhur İttifakı var diye görüntü yapıp, sonra da ‘hem İl Genel Meclisi hem de Belediye Başkanlığında ezip geçeceğiz’ diye söyleyen kişilere buradan seslenmek istiyorum.” diyen Kaya, “Boyabat’ta herkes kendi partisinin adayı ile yola çıkmıştır. AK Parti’nin adayı Şefik Çakıcı’dır. Milliyetçi Hareket Partisi’nin adayı da Şükrü Kaya’dır.” şeklinde konuştu.

İşte MHP Boyabat Belediye Başkan adayı Şükrü Kaya’nın projeleri: Sefa Mahallesi Sağlık Evi, Çocuk Eğlence Merkezi, Belediye Halk Otobüsü, Belediye Sosyal Tesisleri, Kadın Sohbet Evi, Yaşlı Bakım Evi, Hayvan Barınağı, Aqua Park ve Havuz, Öğrenciler İçin Çamaşırhane, Çöp Taksi, Hasta Nakil Ambulansı, Luna Park, Taksi Durakları, Düğün ve Davet Salonları, Açık ve Kapalı Otopark, Yeraltı Çöp Konteynerleri, Şehir Tuvaletleri.

423total visits,1visits today

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz