Şükrü Kaya fısıltı haberlerine tepki gösterdi

MHP’den Boyabat Belediye Başkan Aday Adayı olan reis lakaplı Şükrü Kaya, şehirde bazı kişiler tarafından bilinçli olarak fısıltı şeklinde kulaktan kulağa aktarılan yalan haberlere tepki gösterdi.

25 Aralık 2018 Salı, 23:32

Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) Boyabat Belediye Başkan Aday Adayı olan reis lakaplı Şükrü Kaya, şehirde bazı kişiler tarafından bilinçli olarak fısıltı şeklinde kulaktan kulağa aktarılan yalan haberlere tepki gösterdi. “Meyve veren ağaç taşlanıyor” diyen Kaya, “Şahsımın adaylıktan çekildiğine dair çıkarılan söylentiler külliyen yalandır” dedi.

MHP Boyabat Belediye Başkan Aday Adayı Şükrü Kaya, “Yakında Boyabat’ta 25 yıllık siyasetin kirli yüzünü meydanlarda anlatacağız. Fakirin fukaranın hakkını gasp edenleri, güçlü olup da haklıyı ezenleri. Dün nokta gibi görünen bugün menfaat için virgül olanları, kendisini siyasetçi zanneden her partide her davulun önünde oynayanların hesabı sorulacaktır. Bu memleket 3-5 kişinin elinde oyuncak olmayacak. Bu memleket bizim, bizim diyenlerin olacaktır” şeklinde konuşarak hakkında çıkarılan söylentilere tepki gösterdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz