Sinoplu Erdal Kaya her gün halkın arasında

Ataşehir’de yaşayan ve Kuaför Salonu işleten Sinoplu Erdal Kaya, AK Parti’den Ataşehir Belediye Meclisi üyeliğine aday adayı oldu.

22 Kasım 2018 Perşembe, 16:54

30 yılı aşkın bir süredir Ataşehir’de yaşayan ve Kuaför Salonu işleten Sinoplu Erdal Kaya, AK Parti’den Ataşehir Belediye Meclisi üyeliğine aday adayı oldu. Kaya, 25 Kasım pazar günü kalabalık bir toplulukla aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirecek.

Ataşehir’de çok sevilen ve sayılan Erdal Kaya’nın her günü halkın içinde geçiyor. Mahalle sakinlerinin sorunlarını dinleyen ve çözüme kavuşturulması için gayret gösteren Kaya, adeta vatandaşlarla resmi ve özel kurumlar arasında köprü vazifesi yapıyor.

ERDAL KAYA KİMDİR?

Erdal Kaya, Sinop ilinin Saraydüzü İlçe Nüfus Müdürlüğüne kayıtlı. Halka hizmeti Hakk’a hizmet olarak görüyor. 1988’de İçerenköy’de kuaför olarak işe başlayan Kaya, 30 yıldır kendi işyerinin işletmeciliğini yapıyor. Sinop İli ve İlçeleri Kütür ve Yardımlaşma Derneği’nin (SİYAD) çeşitli kademelerinde ve komisyonlarında görev aldı. 20 yıldır aktif olarak dernek faaliyetlerine katılıyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz