MHP’nin istişare toplantısında heyecan

MHP Sinop İl Başkanlığı istişare toplantısı düzenledi. Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’un teşrifleriyle gerçekleştirilen istişare toplantısında, il ve ilçe belediye başkan adayları tanıtıldı.

04 Şubat 2019 Pazartesi, 08:12

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sinop İl Başkanlığı istişare toplantısı düzenledi. Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’un teşrifleriyle gerçekleştirilen istişare toplantısında, il ve ilçe belediye başkan adayları tanıtıldı.

İstişare toplantısında konuşan MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Sinop’un 31 Mart’ta tarih yazacağını ve ülkücü hareketin bayrağının Sinop merkez dahil tüm ilçelerde dalgalanacağını söyledi.

MHP Sinop Belediye Başkan Adayı Hasan Demir de yaptığı konuşmada, “Genel Başkanımızın şahsıma ve bütün ilçe belediye başkan adaylarımıza vermiş olduğu bu kutsal bayrağı, davamıza ve şerefimize en uygun şekilde, merkez ilçe ve diğer tüm ilçelerimizde dalgalandıracağız. Bunu kendi adıma ve arkadaşlarım adına sözünü veriyorum. Kendimizi sizlere emanet ediyoruz. İnşallah hep birlikte bu şanlı bayrağımızı burçlara dikeceğiz.” dedi.

MHP Sinop İl Başkanlığı tarafından düzenlenen il istişare toplantısına Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Ahmet Korhan Mastı, İl Başkanı Fahri Ulusoy, Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özer, il ve ilçe belediye başkan adayları ile çok sayıda partili katıldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz