MHP’nin Başkan Adayı Şükrü Kaya’dan çok sert açıklama!

MHP Boyabat Belediye Başkan Adayı Şükrü Kaya, Boyabat ilçesinde de cumhur ittifakı yapılacağı ve kendisinin AK Parti lehine adaylıktan çekileceğini ileri sürenlere karşı tepkisi sert oldu.

19 Şubat 2019 Salı, 15:45

Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Boyabat Belediye Başkan Adayı Şükrü Kaya, Boyabat ilçesinde de cumhur ittifakı yapılacağı ve kendisinin AK Parti lehine adaylıktan çekileceğini ileri sürenlere karşı tepkisi sert oldu. Kaya, “Ülkücülerin oyunu alabilmek için her türlü ahlaksızlığa başvuranlar 31 Mart 2019 tarihinde son oyunlarını oynayacaklar.” dedi.

MHP Boyabat Belediye Başkan Adayı Şükrü Kaya’nın açıklaması şöyle:

“MHP Boyabat belediye başkan adayı olarak teşkilatımızla birlikte seçim koordinasyonu merkezlerimizi kurarak çalışmalara başladık. Bizim tempomuza ayak uyduramayan siyasiler dedikodu ile bizleri karalamaya çalışmaktalar. Cadde ve sokaklarda MHP adayının son hafta AK Parti lehine çekileceğini beyan etmektedirler. Ülkücülerin oyunu alabilmek için her türlü ahlaksızlığa başvuranlar 31 Mart 2019 tarihinde son oyunlarını oynayacaklar. Sonunda sandığa gömüleceklerdir. MHP Boyabat belediye başkan adayı olarak seçim bitene kadar değil, ölene dek MHP saflarında kalacağımı bilsinler. Onun için sevdamızdır Boyabat, değişim şart!”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz