MHP’li Belediye Başkan Adayı Şükrü Kaya: “Boyabat’ı halkımızla birlikte yöneteceğiz!”

MHP Boyabat Belediye Başkan Adayı Şükrü Kaya, şehrin sorunlarını bildiğini, çözüm odaklı üretken belediyecilik anlayışıyla sorunları bir bir çözeceğini ve Boyabat’ı halkla birlikte yöneteceğini söyledi.

16 Ocak 2019 Çarşamba, 12:33

Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Boyabat Belediye Başkan Adayı Şükrü Kaya, şehrin sorunlarını bildiğini, çözüm odaklı üretken belediyecilik anlayışıyla sorunları bir bir çözeceğini ve Boyabat’ı halkla birlikte yöneteceğini söyledi.

“Boyabat’taki sorunları çok iyi biliyorum. Sorunları çözme noktasında büyük atılımlar yapacağız” diyen MHP Boyabat Belediye Başkan Adayı Şükrü Kaya, ” Yapacağımız hizmetleri halkımızın tercihine bağlı kalarak ilk öncelik sırasına göre yapma taraftarı olacağız” vaadinde bulundu.

Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Kaya; “Çöp, çevre, hava kirliliği, altyapı, üstyapı, istihdam, ulaşım ve otopark gibi yıllardır ihmal edilmiş sorunlarımız var. Tüm sorunları birer birer çözeceğiz. Ayrıca yarım kalan projeleri hızla tamamlayacağız. Meydan, park, bahçe ve çevre düzenlemelerini geliştirerek sayılarını arttıracağız. Prestij caddeler oluşturacağız. Meslek edinme kursları düzenleyeceğiz. Her hizmet kolunda kaliteyi arttıracağız. El sanatlarının sergilendiği ve pazarlandığı stantlar açacağız. Boyabat için birlikte çok güzel hizmetler yapacağız. İlçemize güzel eserler kazandıracağız. Gençlerimizin en büyük ihtiyacı olan bilim merkezini oluşturarak geleceklerine katkı sağlayacağız. Yapacağımız hizmetleri halkımızın tercihine bağlı kalarak ilk öncelik sırasına göre yapma taraftarı olacağız.” bilgisini paylaştı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz