MHP’li Başkan Erdoğan: ” Vatan ve millet aşığıyız”

MHP Boyabat İlçe Başkanı Mehmet Fevzi Erdoğan gündeme dair açıklamalarda bulundu. Erdoğan, “Vatan ve millet aşığıyız. Bizim partililerimiz değil, dava arkadaşlarımız vardır. Dava ne alınır, ne de satılır” dedi.

11 Mayıs 2020 Pazartesi, 09:55

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Boyabat İlçe Başkanı Mehmet Fevzi Erdoğan gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Ülkücülere seslenen MHP’li Erdoğan, “Vatan ve millet aşığıyız. Bizim partililerimiz değil, dava arkadaşlarımız vardır. Dava ne alınır, ne de satılır. Ülkücü Hareketi farklı mecralara taşıyarak bölmeye ve engellemeye çalışanlar, Ülkücü Hareket üzerinden kişisel maddî menfaat sağlayanlar şunu bilsinler ki, Ülkücü Hareket asla engellenemeyecek, ülkücüler bütününden koparılamayacak. Bunu artık iyi anlasınlar ve adımlarını ona göre atsınlar.” dedi.

“Bir davada inancından, ahlakından, ilkelerinden ödün vermeden mücadele şarttır.” diyen MHP İlçe Başkanı Erdoğan, sosyal medya hesabı Facebook’dan yaptığı paylaşımda, “İnandığı değerlere ve davasına sonuna kadar sahip çıkmak, istikametini değişikliğe uğratmamak, en zor anlarda bir kale gibi davasının ve Lideri’nin yanında durmak, parti teşkilat mensubunun karakteridir.” ifadelerini kullandı.

Ülkücülerin davasını anlamak ve liderine güvenmekle yükümlü olduğunu kaydeden MHP Boyabat İlçe Başkanı Mehmet Fevzi Erdoğan’ın sosyal medya hesabı Facebook üzerinden yaptığı o açıklama şöyle;

“Bir davada inancından, ahlakından, ilkelerinden ödün vermeden mücadele şarttır. İnandığı değerlere ve davasına sonuna kadar sahip çıkmak, istikametini değişikliğe uğratmamak, en zor anlarda bir kale gibi davasının ve Lideri’nin yanında durmak, parti teşkilat mensubunun karakteridir.

Milliyetçi Hareket Partisi, Türk Milletinin geleceğine ümitle bakmak isteyen herkesin umut kaynağı, geleceğinden endişe edenlerin sığınağı haline gelmişse, bu 51 yıl içerisinde harekete gönül vermiş, omuz vermiş, emek vermiş ve elbette ki öncelikle can vererek şehit olmuş aziz kahramanların eseridir.

Bugün, geçmişte yaşanan kırgınlıkları ve küskünlükleri aşma günüdür, gönül ve ülkü birliği yaparak, omuz omuza yürüme zamanıdır. Çünkü asolan millet varlığının devamlılığıdır.

Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin deyimiyle, ‘Siyasetimiz, milletin ve devletin bekasını merkeze alan bütün vatandaşlarını toplayacak kadar bütünleştirici, hareketimiz ise bir vesile ile ayrı düşerek üç hilalde gönlü kalan bütün arkadaşlarını kucaklayacak kadar kapsayıcıdır.’

Bizler, ömrünü davasına adamış ve Yüce Allah’a şükürler olsun ki, her oyun ve hain senaryoya rağmen dimdik ayakta durabilmiş vatan ve millet aşıklarıyız. Bizim partililerimiz değil, dava arkadaşlarımız vardır. Dava ne alınır ne satılır.

Ülkücü Hareketi farklı mecralara taşıyarak bölmeye ve engellemeye çalışanlar. Ülkücü Hareket üzerinden kişisel maddî menfaat üzere sülük vari geçinenler ve bugün farklı siyasi pozisyon almaya çalışanlar. Ülkücü Hareketin asla engellenemeyeceği ülkücülerin bütününden koparılamayacağı iyi anlasınlar ve adımlarını ona göre atsınlar.

Herkes haddini ve hududunu iyi bilsin.

Lideri, teşkilatları ve dava adamları ile birlikte bu günkü haklı ve onurlu duruşun binlerce yıllık bir devlet ve millet geleneğini refarans alan bunun siyasi litaratürdeki tek karşılığı Alparslan Türkeş beyden Lider Devlet Bahçeli’ye bir süreç olduğunu anlayabilmek ve yaşayabilmektir.

Ülkücülerin yuvası Milliyetçi Hareket Partisi’dir.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz