MHP, Türkeli’de bir kez daha Özcan’ı aday gösterdi

MHP, Türkeli’de Halil Dilek Özcan’ı bir kez daha Belediye Başkan Adayı gösterdi. Belediye Başkanı Özcan, sosyal medya hesabı üzerinden “Bugün itibariyle Genel Başkanımızın olurlarıyla MHP Türkeli Belediye Başkan Adayı olarak tayin edilmiş bulunmaktayız.” açıklamasında bulundu.

22 Ocak 2019 Salı, 22:53

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Türkeli’de Halil Dilek Özcan’ı bir kez daha Belediye Başkan Adayı gösterdi. Belediye Başkanı Özcan, sosyal medya hesabı üzerinden “Bugün itibariyle Genel Başkanımızın olurlarıyla MHP Türkeli Belediye Başkan Adayı olarak tayin edilmiş bulunmaktayız.” açıklamasında bulundu.

Türkeli Belediye Başkanı Halil Dilek Özcan’ın yaptığı açıklama şöyle:

“Bizi 3. kez Türkeli Belediye Başkanlığına aday gösteren Hareketin Bilge Lideri Genel Başkanımız Sn. Dr. Devlet Bahçeli başta olmak üzere genel başkan yardımcılarımıza, genel merkez yöneticilerimize milletvekillerimize Sinop ve Kastamonu il başkanlarımıza yıllarını bu davaya adayan Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanımız Sn. Murat Yıldırım’a, MHP Türkeli İlçe Teşkilatımıza, Türkeli Ülkü Ocakları Başkanı kardeşim Mehmet Ozan Kaya’ya ve aday adayı olduğumuz günden bu yana yanımızda dağ gibi duran değerli dostlarıma ve tüm Türkelili hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun.”

504total visits,3visits today

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz