MHP Boyabat İlçe Başkanı Erdoğan: “Vatandaşımızın yüzü MHP ile gülecek”

MHP Boyabat İlçe Başkanı Mehmet Fevzi Erdoğan yaptığı açıklamada, “Parti teşkilatımız arkasına bakmadan yoluna devam ediyor. İlçe yönetimimiz hemşehrilerimizle bütünleşmiş, sorunları çözmek için var gücüyle çalışıyor” dedi.

24 Mart 2020 Salı, 11:25

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Boyabat İlçe Başkanı Mehmet Fevzi Erdoğan yaptığı açıklamada, “Parti teşkilatımız arkasına bakmadan Boyabat sevdasıyla yoluna devam ediyor. Yönetim kadromuz hemşehrilerimizle bütünleşmiş, sorunları çözmek için var gücüyle çalışıyor” dedi.

“Gelecek seçimde Boyabat, yeni bir imtihan dönemidir. Başarılı olmak zorundayız. Çünkü bu başarı sadece MHP’nin sıradan bir siyasi başarısı değil, Boyabat’ın, Boyabat halkının başarısı anlamını taşıyacaktır” diyen Erdoğan’ın açıklaması şöyle;

“MHP ilçe yönetimi Boyabat ile bütünleşmiş, Boyabat sevdası ile yoluna devam ediyor, Boyabat aşkı ile mücadele ediyor, Boyabat’a her alanda hizmet etmek için çalışıyor.

MHP, Boyabat halkının gönlünde taht kurmak ve herkesin sevgisini ve takdirini kazanmak için mücadelesini veriyor.

MHP ilçe yönetimi Boyabat’a hizmet etmek için sefere talip olmuştur. Çünkü; MHP hem yerelde, hem genelde iktidar olacaktır.

Rabbim müsaade ederse, Boyabat Belediyesi MHP ile bütünleşecek, Boyabatlı vatandaşlarımızın yüzü MHP ile gülecektir.

2023 yılında yapılacak olan milletvekili seçimlerinde MHP, güçlü yarınlar için, modern, gelişmiş bir Boyabat için, Boyabat halkından destek isteyecek, oy isteyecek. MHP’nin iktidarında projelerini Boyabat’ın güzel insanlarının hizmetine sunacaktır.

MHP’nin Boyabat’ta başarılı olması için var gücümüzle çalışmalıyız ve üzerimize düşen her ne varsa fazlasıyla yapmalıyız. Bu seçimler, Boyabat için de MHP ve Ülkücü camia için de önem arz ediyor.
MHP, inanç hürriyetinin ve laikliğin en güçlü teminatıdır.

MHP, sadece Boyabat’ın değil bütün Türkiye halkının partisidir.

Belediye Başkanlığını kazanmak için, iktidar olmak için, her Ülkücü üzerine düşen görevi yerine getirmelidir.

2023 yılında yapılacak olan, seçim çalışmalarında elbetteki teşkilatlarımız öncüdür. Ancak iyi bilinmelidir ki; bu çalışmalarda her Ülkücü fahri birer görevlidir. 2023 yılında yapılacak olan seçimlerde MHP ve Ülkücü camia gereken çalışmaları en iyi bir şekilde sürdürmelidir.

Mevziyi terk edip başka partilere gidenler, inancında zafiyet gösterenler, diz çöken, teslim olanlar bizimle elbetteki yol arkadaşlıklarını sonlandırmışlardır.

MHP, Belediye seçimlerinde ve 2023 yılında yapılacak olan milletvekili seçimlerinde hak ettiği neticeyi alacağından asla şüphemiz yoktur. Çünkü MHP teşkilatları hummalı çalışmaları aralıksız devam ediyor.
Öte yandan hala içimizde görünüpte nefsinin esiri olmuş, fitne yoluna sapmışlarla da yol arkadaşlığımız elbetteki olamaz.

Sevinç ve hüzün Ülkücülerin, MHP’lilerin ortak duygusudur. 51 yıllık geçmişimizde üzüldüğümüz günlerde oldu, sevindiğimiz günlerde oldu. Hepsini birlikte yaşadık. İnşallah MHP’nin iktidarında Boyabat halkının dertleri ve sıkıntıları son bulur.

MHP İlçe Yönetimi için Boyabat, yeni bir imtihan dönemidir. Başarılı olmak zorundayız. Çünkü bu başarı sadece MHP’nin sıradan bir siyasi başarısı değil, Boyabat’ın, Boyabat halkının başarısı anlamını taşıyacaktır.

MHP’ye, Ülkücülüğe gönül veren herkes gayrete gelsin. İnanın bunun başka yolu yok!
Çok çalışmalıyız ve gereken gayreti göstermeliyiz. Allah yardımcımız olsun.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz