Demircan İl Genel Meclisi üyeliğine aday adayı oldu

Boyabat Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Demircan AK Parti’den Sinop İl Genel Meclisi üyesi olmak için görevinden emekli olmak suretiyle ayrıldı.

07 Aralık 2018 Cuma, 16:02

Boyabat Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Demircan AK Parti’den Sinop İl Genel Meclisi üyesi olmak için görevinden emekli olmak suretiyle ayrıldı. Demircan, aday adaylığı başvuru belgesini AK Parti Boyabat İlçe Başkanı Ferhat Yıldız’a sundu.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Demircan, “30 Kasım 2018 tarihinde 28 yılımı verdiğim Boyabat Belediye Başkanlığındaki görevimden ayrılarak emeklilik dilekçemi verdim. Başta beraber çalışmaktan son derece onur ve gurur duyduğum Belediye Başkanım sayın Şefik Çakıcı olmak üzere, belediye meclis üyelerime, tüm birim amiri arkadaşlarıma ve belediye mesai arkadaşlarımın tümüne ayrı ayrı teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Hakkınızı helal edin. Bundan sonraki hayatımı siyaset sahnesinde geçirmek için bugün itibarıyla ilçe başkanlığımıza, İl Genel Meclisi üyeliği için aday adaylık başvurumuzu gerçekleştirdik. Bugün de şahsıma ve davamıza destek olmak için uzaklardan gelen saygıdeğer muhtarlarımıza, teşkilat mensuplarımıza, eş dost ve arkadaşlarımıza, ayrıca ilçe başkanımız sayın Ferhat Yıldız’a teşekkür ediyor, saygı ve hürmetlerimi sunuyorum. Bu zamana kadar görev yapan tüm il genel meclisi üyelerimize teşekkür ediyor, bütün aday adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Mustafa Demircan’a başvuru sırasında bir grup arkadaşı da eşlik ederek destek verdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz