CHP’li Muzaffer Şimşek: “Geride borçsuz bir belediye bırakıyoruz”

CHP’li Erfelek Belediye Başkanı Muzaffer Şimşek, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “Geride borçsuz ve sorunsuz bir belediye bırakıyoruz” dedi.

01 Nisan 2019 Pazartesi, 22:26

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Erfelek Belediye Başkanı Muzaffer Şimşek, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “Geride borçsuz ve sorunsuz bir belediye bırakıyoruz” dedi.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nde sandıktan birinci çıkan AK Parti’nin adayı Mehmet Uzun’a görevi devretmeye hazırlanan CHP’li Erfelek Belediye Başkanı Muzaffer Şimşek, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, “10 yıldan beri Belediye Meclisi Üyeleriyle ve Belediye çalışanlarıyla birlikte güzel ve şirin ilçemiz Erfelek’e hizmet etmeye çalıştık. Geride borçsuz ve sorunsuz bir belediye bırakıyoruz. İlçemizin gelişmesi için yoğun gayret gösterdik. Başarılı olduğumuza inanıyorum.” açıklamasında bulundu.

Erfelekliler’den haklarını helal etmelerini isteyen Şimşek, “Benimde onlara hakkım varsa helal olsun. Yeni seçilen Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Uzun’a da başarılar dilerim. Siz değerli hemşehrilerimize Allah’a ısmarladık der sevgi ve saygılarımı sunarım.” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz