CHP’li Mustafa Eker projelerini açıkladı

CHP Durağan Belediye Başkan Adayı Mustafa Eker, aday tanıtım toplantısında projelerini açıkladı. Eker, yaptığı konuşmada, Durağan’ı göç veren ilçe durumundan kurtaracaklarını söyledi.

21 Şubat 2019 Perşembe, 16:02

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Durağan Belediye Başkan Adayı Mustafa Eker, aday tanıtım toplantısında projelerini açıkladı. Eker, yaptığı konuşmada, Durağan’ı göç veren ilçe durumundan kurtaracaklarını söyledi.

Cumhuriyet Caddesi üzerindeki bir kıraathanede yapılan aday tanıtım toplantısına CHP Milletvekili Barış Karadeniz de katıldı.

Karadeniz belediye başkan adayı Mustafa Eker’e destek verilip seçildiğinde Durağan’ın kötü kaderinin değişeceğini ifade ederek “Durağan halkı iktidar partisine yüksek oranda destek veriyor ancak hizmeti çok az oranda alıyor. Sizi yanıltmasınlar, iktidar yanlısı başkanlar hizmet verir diye. Sinop’ta merkez ve ilçeler dahil dört belediye başkanımız en iyi hizmeti veriyor. Hizmet halkın sorunlarını iyi tespit edip o yönde projeler üreterek olur. CHP’li belediyeler bu konuda vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmaktadır.” dedi.

403total visits,2visits today

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz