CHP’li Barış Ayhan’dan yarıyıl tatili mesajı

CHP Sinop Belediye Başkan Adayı Barış Ayhan, 2018-2019 eğitim öğretim döneminin, tamamlanan yarıyılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

18 Ocak 2019 Cuma, 16:39

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sinop Belediye Başkan Adayı Barış Ayhan, 2018-2019 eğitim öğretim döneminin, tamamlanan yarıyılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Belediye Başkan Adayı Ayhan, yayınladığı mesajında öğrencilere, “Karnelerinizdeki notlarınızın sizlerin zekasının bir göstergesi değil, etkili çalışmalarınızın ürünü olduğuna, daha çok çabalayarak çok daha etkili sonuçlar alacağınıza inanıyorum.” ifadesini kullandı.

CHP’li Sinop Belediye Başkan Adayı Barış Ayhan’ın yarıyıl tatili dolayısıyla yayınladığı mesaj şöyle:

“Bir yarıyılı daha geride bırakırken, çabalarınızın bir sonucu olan karnelerinizi alıyorsunuz. Karnelerinizdeki notlarınızın sizlerin zekasının bir göstergesi değil, etkili çalışmalarınızın ürünü olduğuna, daha çok çabalayarak çok daha etkili sonuçlar alacağınıza inanıyorum.

Önemli olan güler yüzünüzün ve neş’enizin bir hayat boyu devam etmesidir. Bu vesile ile siz değerli öğrencilerimizin, saygıdeğer öğretmenlerimizin ve değerli velilerimizin yarıyıl tatilini kutlar saygı ve sevgilerimi sunarım.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz