Barış Karadeniz, Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı kınadı

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik bugün Ankara’daki bir şehit cenazesine katılım sırasında yaşanan fiziki saldırıyı kınadı.

21 Nisan 2019 Pazar, 05:58

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik bugün Ankara’daki bir şehit cenazesine katılım sırasında yaşanan fiziki saldırıyı kınadı.

Saldırıya ilişkin yazılı bir açıklama yapan milletvekili Karadeniz, “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik yapılan hain saldırı,‬ ‪İktidarın kendine muhalif olan her yurttaşı teröre destek veren olarak atfetmesinin acı ve kabul edilemez bir sonucudur” dedi.

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz’in açıklaması şöyle:

“Seçim kampanyası boyunca söylemleri ile medyasıyla halkı provoke edenler, toplumsal huzurumuzu, birlik ve beraberliğimizi tehlikeye atmayı görev edinenler, kendi elleri ile yaratmaya çalıştıkları beka sorunu için kollarını sıvamışlar! Şehitlerimize, ailelerine, toplumsal acıya saygısı olmayan bu eylemlerin bizim topraklarımızda yeri olmayacak. Bizi bize kırdırmaya çalışan kin ve nefret tohumlarınızın yeşermesine izin asla vermeyeceğiz!”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz