Barbaros Baltacı resmi başvurusunu yaptı

Daha önce AK Parti’den aday adaylığını basın toplantısıyla duyuran Barbaros Baltacı, Erfelek Belediye Başkanlığı için aday adaylığı resmi başvurusunu bugün gerçekleştirdi.

09 Kasım 2018 Cuma, 17:25

Barbaros Baltacı, AK Parti’den Erfelek Belediye Başkanlığı için aday adaylığı resmi başvurusunu bugün gerçekleştirdi.

Erfelek Belediye Başkanı Aday Adayı Barbaros’un açıklaması şöyle:

“Bugün AK Parti Erfelek İlçe Başkanlığına giderek aday adaylık başvurumuzu yaptık. Başta AK Parti Erfelek İlçe Başkanımız İbrahim Reçber , teşkilat başkanımız Taner Turan ve tüm ilçe teşkilatına gösterdikleri ilgi alaka için çok teşekkür ediyorum.

Çıktığım bu yolda ilk günden itibaren duaları ile sosyal medya mesajları ile ve telefonları ile yanımda olduklarını hissettiren herkese çok teşekkür ediyorum.

Bu süreçte beni her zaman destekleyen ve yaşama sebebim eşim Aygül Baltacı’ya ilk günden beri yürekten desteğini esirgemeyen Sinoplu İşadamları Derneği Başkanı Rafet Orhan ve SİAD Yönetim Kurulu üyelerine, İstanbul’da bulunan Erfelekli derneklerimizin kıymetli başkanlarına, Sivil Toplum Kuruluşları’nın kıymetli temsilcilerine, çok kıymetli gazeteci arkadaşlarıma basınımızın değerli temsilcilerine, AK Parti Sinop Kurucu İl Yönetimindeki değerli arkadaşlarıma, muhtarlarımıza, Erfelek halkına ve dostlarıma çok teşekkür ediyorum.

Kazanan Erfelek olacak. Erfelekli kalkınacak. Hakkımızda hayırlısı olsun. Allah yar ve yardımcımız olsun. Bu demokratik yarışta tüm aday adayı arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Kazanan Erfelek olsun.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz