AK Parti, Sinop’ta adaylarını tanıttı

AK Parti, Sinop’ta il ve ilçe belediye başkan adaylarını tanıttı.

12 Ocak 2019 Cumartesi, 23:29

AK Parti, Sinop’ta il ve ilçe belediye başkan adaylarını tanıttı.

Sinop Kültür Merkezi’nde bugün saat 14.00’da AK Parti MKYK Üyesi ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Murat Baybatur ile Sinop Milletvekili Nazım Maviş’in katılımıyla gerçekleştirilen aday tanıtım programında AK Parti’nin il ve ilçe belediye başkan adayları tek tek partililere ve vatandaşlara tanıtıldı.

“Bu coşku 31 Mart zaferimizin coşkusudur” diyen Sinop Milletvekili Nazım Maviş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Bugün Sinop’ta hizmetin destanını yazacak belediye başkan adaylarımızı ilan ettik. Heyecanımıza ortak olmak için uzak yakın demeden aday tanıtım toplantımıza teşrif eden hemşehrilerime, yolumuza yarenlik eden davamızın fedakar neferlerine bütün kalbimle teşekkür ediyorum. Ayrıca dava şuuru ile tam bir beraberlik örneği sergileyerek toplantıda hazır bulunan bütün aday adayı kardeşlerime de özel şükranlarımı sunuyorum. Şimdi Sinop’umuz için hep birlikte koşacağız, hep birlikte çalışacağız” ifadelerini kullandı.

AK Parti İl Başkanı Uğur Giresun ise yaptığı açıklamada, “Sinop ve ilçelerimizin tamamında AK Belediyeciliğimizin bayrağını dalgalandıracak belediye başkan adaylarımızın tanıtım programını coşkuyla gerçekleştirdik. Programın hazırlanmasında emeği geçen teşkilat mensuplarımızı yürekten kutluyor, inanç ve heyecanla Sinop’umuzun dört bir yanından salonu hınca hınç dolduran hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum. Bu bayrak yarışında göreve talip olan tüm aday adaylarımıza da teşekkür ediyorum. Bugünden itibaren birlik ve beraberlik içerisinde tevazu, samimiyet ve gayretle gece gündüz demeden çalışacağız” dedi.

Sinop İl ve İlçe belediye başkan adayları şu isimlerden oluştu:

– Sinop Belediye Başkan Adayı Ali Çöpcü,
– Boyabat Belediye Başkan Adayı Şefik Çakıcı,
– Durağan Belediye Başkan Adayı Ahmet Kılıçaslan,
– Saraydüzü Belediye Başkan Adayı Hasan Peker,
– Ayancık Belediye Başkan Adayı Recep Ak,
– Erfelek Belediye Başkan Adayı Mehmet Uzun,
– Gerze Belediye Başkan Adayı Cevat Şensoy,
– Türkeli Belediye Başkan Adayı Veysel Şahin,
– Dikmen Belediye Başkan Adayı Adnan Acar.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz