AK Parti Boyabat Belediye Başkan adayı Çakıcı projelerini açıkladı

AK Parti Boyabat Belediye Başkanı ve adayı Şefik Çakıcı, yeni dönem için projelerini açıkladı.

03 Mart 2019 Pazar, 17:17

AK Parti Boyabat Belediye Başkanı ve adayı Şefik Çakıcı, yeni dönem için projelerini açıkladı.

AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş’in İl Başkanı Uğur Giresun ve Sinop Belediye Başkan adayı Ali Çöpcü ile birlikte iştirak ettiği proje tanıtım toplantısına çok sayıda partili ve vatandaşlar katıldı.

Proje tanıtım etkinliğine katılım sağlayan tüm hemşehrilerine gönülden teşekkür eden milletvekili Nazım Maviş, “Coşku muhteşem, projeler muhteşem, Boyabat muhteşemdi. Hep birlikte bir kez daha gördük ki Boyabat şimdiden kararını vermiş 31 Mart’a hazır!” dedi.

AK Parti İl Başkanı Uğur Giresun yaptığı açıklamada, “Salonu hıncahınç dolduran, sevdası ile gücümüze güç katan tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Boyabat’ımızda yarım kalanı tamamlayacağız, eksiklerimizi gidereceğiz ve 2023 hedefine hep birlikte yürüyeceğiz” dedi.

Boyabat Belediye Başkanı ve adayı Şefik Çakıcı da yaptığı konuşmada, “30 Mart 2014’te Belediye Başkanı seçtiniz beni. Seçtiğiniz günden bu yana çalışmaktan başka hiçbir şey yapmadım. Büyük işler yaptık, güçlü projelere imza attık sizlerle. Unutmayın ki büyük Türkiye’nin yükselen değeri Boyabat olacaktır.” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz