SİNDEF’ten bedava yüz maskesi

SİNDEF temassız ayak pedallı dezenfektan standından sonra şimdi de uhdesinde bulunan köy derneklerine, delegelerine ve hemşehrilerine bedava yüz maskesi dağıtımına başlıyor.

27 Haziran 2020 Cumartesi, 16:08

Sinop Dernekler Federasyonu (SİNDEF) temassız ayak pedallı dezenfektan standından sonra şimdi de uhdesinde bulunan köy derneklerine, delegelerine ve hemşehrilerine bedava yüz maskesi dağıtımına başlıyor.

SİNDEF Başkanı Hasan Dalkıran sosyal medya hesabı Facebook’tan yaptığı paylaşımda, “Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 koronavirüse karşı alınması gereken tedbirlerin başında maske takmak gelmektedir. Bu bilinçle SİNDEF olarak derneklerimize, delegelerimize ve tüm hemşehrilerimize ücretsiz olarak vermek amacıyla özel tasarımlı SİNDEF logolu maskelerimizi hazırlattık. En kısa zamanda derneklerimize teslimatını yapacağız. Bu vesile ile tüm vatandaşlarımızın alınan tedbirlere riayet etmelerini ve maskesiz sokağa çıkmamalarını gerektiğini hatırlatıyor, sağlıklı günler diliyoruz. Her Şey Sinop İçin!” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz