Rasim Erdoğmuş Kağıthane Belediyesi’ne aday adayı oldu

ÖNSİAD Genel Başkanı Rasim Erdoğmuş, AK Parti’den Kağıthane Belediye Başkanlığı için aday adayı oldu.

10 Kasım 2018 Cumartesi, 17:19

Önder İş Dünyası Sanayici ve İşadamları Derneği (ÖNSİAD) Genel Başkanı Rasim Erdoğmuş, AK Parti’den Kağıthane Belediye Başkanlığı için aday adayı oldu. Kağıthane AK Parti İlçe Başkanlığı’na resmi başvurusunu bugün gerçekleştiren Erdoğmuş, yaptığı açıklamada, “Elde etmiş olduğum bilgi, birikim ve tecrübe ile en güzel şekilde hizmet edebilmek için teşkilat mensuplarımızın, tüm dostlarımın, hemşehrilerimin ve Kağıthane halkının desteklerini ve dualarını bekliyorum” dedi.

“Kağıthane Belediye Başkan aday adaylığı müracaatımı AK Parti Kağıthane İlçe Başkanlığı’na yaptım. Çocukluğumu, gençliğimi, ticari faaliyetlerim ile siyasi ve sosyal hayatımı geçirdiğim Kağıthane’mize; elde etmiş olduğum bilgi, birikim ve tecrübe ile en güzel şekilde hizmet edebilmek için teşkilat mensuplarımızın, tüm dostlarımın, hemşehrilerimin ve Kağıthane halkının desteklerini ve dualarını bekliyorum. Kağıthane’mize ve İstanbul’umuza hayırlı olsun.”

ÖNSİAD Başkanı Erdoğmuş, 24 Haziran Milletvekili Genel Seçimleri’nde de AK Parti’den aday adayı olmuş, İstanbul 3. Bölge milletvekili adayları listesinde yer almıştı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz