İmamoğlu: “Korkudan değil, sevgiden yana olacağım!”

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Maltepe’de düzenlenen “İstanbul’a Yeni Bir Başlangıç” mitinginde halka hitaben konuştu.

21 Nisan 2019 Pazar, 18:38

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Maltepe’de düzenlenen “İstanbul’a Yeni Bir Başlangıç” mitinginde halka hitaben konuştu.

Konuşmasına “İstanbul’da yeni bir başlangıca adım atarken bir bayrama gider gibi el ele, kol kola olalım, umudumuzu, mutluluğumuzu hep birlikte paylaşalım istedim” diyerek başlayan İmamoğlu, 31 Mart seçimlerinin tarihe geçtiğini ve siyasetçilerin alması gereken dersler olduğunu dile getirdi.

Yönetim anlayışını anlatarak İstanbullular’a söz veren İBB Başkanı İmamoğlu, “Başta Anayasa ve Kanunlar olmak üzere hukukun temel hükümlerinin eğilip bükülmesine izin vermeyeceğim. Milli ve manevi değerleri istismar etmeyeceğim. Kimsenin kalbini kırmayacağım, buna müsaade etmeyeceğim. Bu ülkenin kurucu değerlerine sonuna kadar bağlı kalacağım. Korkudan değil, sevgiden yana olacağım. Kucaklayarak ve birleştirerek hizmet edeceğim” dedi.

Maltepe sahil etkinlik alanı, CHP’nin 2017’deki Adalet Yürüşü’nün son durağıydı. 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi CHP’li Muharrem İnce de final mitingini burada yapmıştı.

453total visits,6visits today

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz