SEV 4 yılda 160 mezun kazandırdı

SEV kurulduğu yıldan bu yana geçen 4 yılda burs vererek eğitim yardımında bulunduğu öğrencilerden çeşitli branşlarda 160 mezunu meslek hayatına kazandırdı. Eğitim gördükleri üniversitelerden mezun olan bursiyer öğrencilerle akşam yemeğinde bir araya gelen SEV yöneticileri katılımcılara plaket verdi.

13 Şubat 2019 Çarşamba, 11:03

Sinop Eğitim Vakfı (SEV) kurulduğu yıldan bu yana geçen 4 yılda burs vererek eğitim yardımında bulunduğu öğrencilerden çeşitli branşlarda 160 mezunu meslek hayatına kazandırdı. Eğitim gördükleri üniversitelerden mezun olan bursiyer öğrencilerle akşam yemeğinde bir araya gelen SEV yöneticileri katılımcılara plaket verdi.

SEV Başkanı Mehmet Coşkun, yaptığı açıklamada, “Vakfımız 4 yılda Sinop camiasına 160 mezununu kazandırmanın gururunu yaşamaktadır. 9 Şubat cumartesi akşamı mezunlarımızın, bursiyerlerimizin, mütevelli heyetimiz ve destekçilerimizin buluştuğu güzel ve bizim için çok değerli bir yemek organizasyonu gerçekleştirdik. Bu özel gecede mezun öğrencilerimize vakfımız adına plaketler taktim ettik. Birçok farklı dalda meslek hayatına atılan ve atılacak olan tüm bursiyerlerimizle ayrı ayrı gurur duyuyor ve 4 yılda kocaman bir aile olabilmenin sevincini yaşıyoruz.” dedi.

Sinop Eğitim Vakfı’nın Sinop’un eğitimine katkı sunduğunu ve ülkemize faydalı olmak için çaba sarf ettiğine vurgu yapan Başkan Coşkun, “Bu tabloyla karşınızda olduğumuz için büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. Birlikten güç doğacağına ve eğitimi desteklemenin kıymetine inanıyor, sizleri de paylaşmak için SEV ailesine bekliyoruz.” davetinde bulundu.

1510total visits,2visits today

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz